About me

My się jeszecze nie znamy, prawda? Nic nie szkodzi, wszystko można naprawić. To jest miejsce, w którym czegoś się o mnie dowiesz. Jeśli chcesz. Skoro już tu trafiłeś, zakładam, że rzeczywiście chcesz. A tych przypadkowych ludzi, którzy się tutaj zaplątali, również zapraszam. Jeśli nie… No wiesz, tam są drzwi.

Znajomi twierdzą, że jestem indywidualistką, rodzice mówią, że gdyby mieli więcej dzieci, bylibyśmy lepiej wychowani, a ja sama uznaję siebie za nieśmiałą ekstrawertyczkę. Podobno jestem ciekawą rozmówczynią, nie lubię rozmów o pogodzie, ale niejednokrotnie jestem na nie skazana. Przygnębiają mnie smutni ludzie bez perspektyw, dlatego stronię od ludzi. Może nie jestem najlepsza w opowiadaniu o sobie, ale to od zawsze znajdowało się na mojej DifficultList. Zresztą, nigdy nie miałam potrzeby, by o sobie dużo mówić. Gdybym to robiła, nie byłoby zabawy… ‚Znamy się już jakiś czas, sprawdzimy jak wiele już o mnie wiesz.’ Okazuje się, że często i tak wiedzą więcej niż mogłabym się spodziewać. Pozostawię więc kilka niedopowiedzianych kwestii, pewien ciemny zaułek, do którego sam musisz się zapuścić. Zobaczyć jaka jestem. Zobaczyć kim jestem. Przekonać się do czego dążę, co mnie kręci i…

…i to by było na tyle. Jeśli gdzieś z tyłu Twojej głowy zaczęła kołatać myśl, że mogę okazać się interesującą osobą, zapraszam w moje skromne progi. Zielona herbata zawsze sie znajdzie.

Reklamy